Emsalsiz’den,

hatta Safir Şehir’den yeni haberler!

 

Dora’nın işi bu defa çok zor! Anka Takımı’ndan ayrılsa da ( buna Onur da dahil) yöneticiler buna izin vermeden gerçek bir ayrılış olmadığının O da farkında… Doruk için döndü… Kendi isteği ile döndü… Yoksa buna itildi mi göreceğiz! Kim bilebilir, belki de hiç birimizin bilemediği bir el avın içindedir!

Takımlar Lideri Doruk Kuzey, av için mi orada, yoksa sadece Dora için mi ortaya çıktı bilinmez..! Dikkatli bakıldığında çok şey sakladığı açıkça ortada! Kazanmak için gelmediğini anlamak zor olmasa da yine de tam bir lider!

Onur’un sadece Dora çağırdığı için geri dönmüş olması fazlasıyla düşündürücü! Başka şeylerin peşinde olduğuna garanti ederim!

Seçkin ne av’la ne de avcı liderliğiyle yetineceğe bezdiriyor… Emsalsiz olmadan rahat durmacağı aşikâr!

Yöneticiler de ise durum tam bir karmaşa… Zafer ve Galip Bey farkettirmeden kendilerini geri çekti! Tüm kararları Okyanus Hanım’a bıraktılar! Ama Kurt Takımı Yöneticisi varken Okyanus Hanım da eskisi gibi davranmıyor… Ondan korkmuyor elbette! Sanki onun yapabileceklerini biliyor gibi, anlayamadığımız bir panik ve korkuyla hareket ediyor!

Emsalsiz Avı’da kim bilir daha nelere şahit olacağız! Takımlar, liderler ve yöneticilerin dışında bozanlar etkeni..! Onların sessiz karanlığında da kim bilir bizleri neler bekliyor! Emsalsiz tüm hızıyla Safir Şehir de devam ediyor!

 

Emsalsiz Pastası’nın sıradışı yazarı Karamel!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz